Document

Декларація відповідності продукції технічним регламентам

Декларація про відповідність

— документально оформлена в установленому порядку заява виробника або довіреної йому організації, де дається гарантія відповідності продукції вимогам, встановленим законодавством.

Декларація про Відповідність видається на продукцію на підставі протоколів випробувань від виробника, українського Сертифікату Відповідності, українських протоколів випробувань або під повну відповідальність виробника або довіреної йому організації.

Декларація реєструються в акредитованих органах по сертифікації, вони присвоюють їй номер, в якому міститься код органу з сертифікації і порядковий номер декларації.

Існують наступні види декларацій про відповідність продукції:

партійна декларація — видається на партію товарупостачається на територію України відповідно до інвойсу. Декларація на партію товару може видаватися на підставі технічної документації від виробника в тому числі і протоколи випробувань, або на підставі протоколів випробувань акредитованих лабораторій;

серійна — видається на серійне виробництво продукції з зазначенням періоду ввезення на територію України або періоду виробництва (для вітчизняних виробників). В основному такі декларації видаються на термін дії Сертифікату Відповідності.

Перелік документів, умови отримання і вартість декларації на партію продукції:

  • найменування продукції та коди УКТЗЕД;
  • контракт та інвойс з відміткою митниці;
  • реквізити заявника (імпортера) і виробника продукції;
  • технічна документація.

Умови отримання декларації про відповідность технічному регламенту на партію продукції при імпорті продукції. Роботи по декларуванню здійснюються після перетину кордону України, підтвердженням чого є проставлена відмітка митниці (ПМК). Терміни отримання до 3-х робочих днів з дати відмітки. Для промислового обладнання видається рішення і довідка про те, що оцінка відповідності буде проведена після митного оформлення.

Для того, щоб отримати сертифікат відповідності технічному регламенту на серійне виробництво продукції, необхідно: перелік документів (перерахований нижче), а також дотриматися умов отримання.

Перелік документів:

  • найменування продукції та коди УКТЗЕД (ДКПП);
  • реквізити заявника (імпортера) та виробника продукції;
  • технічна документація, сертифікати від виробника, протоколи випробувань;
  • довіреність від виробника на здійснення робіт з оцінки відповідності на території України.

 

Декларація про відповідність

від 2000 грн
від 2-х днів
Оплата за рахунком
Безкоштовна доставка